Анальний секс і геморой. Правда і міфи.

36_1e877c05e1f3728dd4c1a483cbc04117_small

Міф перший.

За допомогою анального сексу можна натренувати анус, щоб не було геморою.

Розвиток геморою пов’язане з ослаблення судинних стінок і сполучної тканини гемороїдальних (кавернозних) сплетінь в анус. На жаль, не існує способів, які б могли натренувати ці види тканин людського організму. Зате є маса факторів здатних їх пошкодити. Власне анальний секс впливає на м’язи ануса. Однак всупереч усталеній думці, його розтяг не покращує, а послаблює тонус м’язів.

Міф другий.

Використання мастил, любрикантів і клізм дозволяє уникнути геморою після анального сексу .

насправді всі перераховані вище засоби можуть допомогти впоратися з хворобливими відчуттями, пов’язаними з розтягуванням ануса, а також знизити ризик розвитку тріщин при різкому введенні статевого члена. Розтягнення м’язів сфінктера, який до речі представляє досить складну систему з переплетених різноспрямованих волокон, не вдасться уникнути нікому. До речі, крім геморою, таке розтягнення загрожує підтікання з прямої кишки і частим і несвоєчасним виділенням газів, з якими зазвичай може впоратися сфінктер.

Міф третій.

Один -два анальних акту на місяць – не принесуть шкоди.

Слизова оболонка прямої кишки не пристосована до введення ніяких сторонніх предметів. У ній немає залоз, що виділяють слиз, немає особливої ​​будови м’язової оболонки і інших анатомічних хитрощів, якими «забезпечено» піхву. Тому говорити про безпеку можна досить відносно. Зрозуміло, частота контакту підвищує всілякі ризики.

До речі, про ризики. Геморой після анального сексу, слабкість сфінктера і тріщини анального отвору далеко не єдині причини для занепокоєння. У цьому списку значаться також:

  • проктит (запалення слизової оболонки)
  • парапроктит (запалення клітковини, що прилягає до анусу)
  • криптит (запалення залоз близько анального отвору).

Необережний анальний секс загрожує внутрішньою кровотечею. Оскільки назва «пряма кишка» є досить умовним. Вона має вигини, частина з яких «постійні» – крижовий і промежинний вигини, частина можуть варііровать. Чи слід говорити, що необережне поводження може пошкодити кишечник !? До речі, «протяжність» прямої кишки також величина непостійна: вона коливається від 10 до 20 см, далі вона під прямим, а іноді, гострим кутом переходить в сигмовидну кишку. Тому розмір в даному випадку дійсно має життєве значення. Чим більше пеніс – тим більше ризиків.

Практикувати або утриматися від анального сексу – питання, зрозуміло, риторичне. І рішучого осуду з боку проктологів, хтось, можливо, ризикне протиставити сексуальні аспекти взаємодії пар, в тому числі, ті, при який такий вид інтимної близькості є єдино можливим. Не будемо їх оскаржувати. Однак пам’ятайте, що є кошти (з знеболювальну, протизапальну, сосудовостанавлівающім ефектом), які вміють боротися з проблемами проктологічного характеру. Таким препаратом є Гемороль. У його складі анестезин і цілий комплект з екстрактів лікарських рослин, ніжно і дбайливо усувають запалення і інші проблеми, які можуть виникнути у любителів анального сексу.  

36_1e877c05e1f3728dd4c1a483cbc04117_small