Чому препарат Гемороль ефективний при геморої?

22_ca09281f868c5b169800f5206e5aa0ca

Геморой – неймовірно поширене і вкрай неприємне захворювання. Торкаючись інтимні сфери життєдіяльності людини, геморой стає надокучливим, що часто загострюється і таким, що порушує комфортний спосіб життя недугою. Перші симптоми геморою (незначний дискомфорт в задньому проході, якесь відчуття розпирання) часто залишаються поза увагою, через деякий час з’являється кровотеча і вже відчутний дискомфорт. Хоча б на цьому етапі важливо звернутися до проктолога з метою отримання необхідної терапії. Проте, пацієнтами доктора частіше стають хворі гемороєм на більш пізніх стадіях – коли з анального отвору випадають гемороїдальні вузли, тут же розвивається запальний і дуже болючий процес.

Якщо ви підозрюєте у себе геморой на ранніх стадіях, а у вас немає можливості звернутися до лікаря-проктолога, вдамося до використання препарату Гемороль. Про доцільність його застосування має сенс запитати і вашого лікуючого лікаря, пацієнтом якого ви все ж зважилися стати.

Важливо звернути увагу, що геморой відноситься до категорії тих захворювань, самолікування яких загрожує небезпечними ускладненнями, а тому важливо якомога раніше звернутися за професійною допомогою.

Ректальні свічки Гемороль (випускаються в упаковках по 12 штук) мають значні переваги в порівнянні з іншими препаратами. Першим перевагою є їх комплексна дія. Геморой є захворюванням, що виявляється великою кількістю неприємною симптоматики – це і біль, і кровоточивість, і труднощі при дефекації, і запалення, і розвиток інфекції. Свічки Гемороль надають такі лікувальні ефекти:

  • знімають біль;
  • усувають запальний процес;
  • усувають спазми;
  • знімають набряклість;
  • згубні по відношенню до патогенних мікроорганізмів;
  • покращують тонус вен прямої кишки , нормалізують кровообіг в них;
  • знижують в’язкість крові;
  • розм’якшують калові маси.

Весь спектр вище перерахованих ефектів забезпечується зовсім не синтетичними компонентами препарату, а натуральними. У цьому чергове його перевага. Препарат Гемороль – це препарат на рослинній основі, що не містить гормонів. Його компонентами є:

екстракт ромашки – має протизапальну та спазмолітичну дію, покращує відновні функції тканин, захищає запалені гемороїдальні вузли від хімічного і механічного подразнення, натуральний анестетик;

екстракт дрока – надає протизапальний і кровоспинний ефект;

екстракт деревію – виробляє кровоспинну дію, є відмінним бактерицидним речовиною;

екстракт каштана кінського – тонізує венозні стінки, перешкоджає виникненню тромбів, покращує прохідність кровоносних судин, мікроциркуляцію крові; 

екстракт кореневищ перстачу прямостоячого – на одну третину складається з дубильних речовин і володіє сильно вираженим терпким ефектом;

екстракт беладони – виробляє спазмолітичну дію;

анестезин і гліцерин – єдині компоненти нерастітельного походження, анестезин діє обезболивающе , а гліцерин розм’якшує калові маси.

Висока ефективність препарату була доведена в ході безлічі клінічних досліджень. Такі були проведені в Польщі та в Україні:

відділення загальної та венозної хірургії спеціалізованої клініки (м Вроцлав, Польща);

кафедра факультетської хірургії № 1 КНМУ ім. А. А. Богомольця (м.Київ, Україна).

Дослідження дозволили зробити висновок про те, що Гемороль добре переноситься пацієнтами, не викликає алергічних реакцій. Ректальні свічки в короткі терміни усунули хворобливу симптоматику, стан пацієнтів покращився як по їх суб’єктивними оцінками, так і за об’єктивними ознаками. Побічні ефекти не спостерігалося. Препарат Гемороль може бути застосовний як дітьми (старше 6 років, в кількості 1 шт / ніч), так і дорослими (2-3 штуки протягом дня). Жінкам в період вагітності і лактації препарат не рекомендований до застосування через відсутність доказової бази його повної безпеки для цієї категорії пацієнтів, однак його перевага в порівнянні з аналогами полягає в утриманні рослинних компонентів.

Лікарями-проктологами підтверджено, що препарат Гемороль забезпечує широкий спектр терапевтичних ефектів, відчутно покращує якість життя пацієнтів і практично не має протипоказань.